.

.

New
2007-2020 ЛТЗ 90 Осакатување Пинк Сенге Графички Комплет Компатибилен Со Сузуки

2007-2020 ЛТЗ 90 Осакатување Пинк Сенге Графички Комплет Компатибилен Со Сузуки

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

2007-2020 ЛТЗ 90 ОСАКАТУВАЊЕ Пинк Сенге Графички Комплет Компатибилен со Сузуки Прикажаната фотографија ги покажува точните налепници што ќе ги добиете. Ве молиме погледнете ја фотографијата за да бидете сигурни дека тие ќе одговараат на вашата машина. Најагресивните лепила и најтрајната графика на пазарот, Загарантирана! ПЛАСТИКАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНА. Нашиот процес на дигитално печатење гарантира кристално јасен графички комплет со висока дефиниција кој гарантирано ќе се истакне во толпата!. Дебелина од 22 мил. Отпорен на гребење со технологија за самолекување за екстремни услови за возење. Предметот што го добивате е гордо произведен во САД и е направен за да одговара на наведениот модел без потреба од кастрење. СЕНГЕ ГРАФИКАТА Е ДИЗАЈНИРАНА ДА БИДЕ НАЈДЕТАЛНА, НАЈКВАЛИТЕТНА ГРАФИКА НА РАСПОЛАГАЊЕ. НАШИОТ НАЈСОВРЕМЕН ПРОЦЕС НА ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ ВО КОМБИНАЦИЈА СО ВРВНИ МАТЕРИЈАЛИ И УЛТРА ДЕБЕЛИ ЛАМИНАТИ, СОЗДАВААТ ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ, КРИСТАЛНО ЈАСЕН, СО ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА, ГРАФИЧКИ КОМПЛЕТ. НИЕ НУДИМЕ КОМПЛЕТНО ПРИЛАГОДЛИВИ КОМПЛЕТИ ЗА ДА ОДГОВАРААТ НА СЕКОЈА ВАША ПОТРЕБА. МПН : ЦСГАТВСУЗ006ПНК005.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди