.

.

New
Јанко ВД-109 Тркалезна Дрвена Лента Со Рачка, Дијаметар Од 8,5 Инчи, Меламин, Бела Боја, Пакување од 24

Јанко ВД-109 Тркалезна Дрвена Лента Со Рачка, Дијаметар Од 8,5 Инчи, Меламин, Бела Боја, Пакување од 24

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Дрвен и бамбус изглед послужавник Материјал : Меламин. Пакет од 2 десетина. 24 парчиња плочи. 24 парчиња плочи. Јанко ВД-109 Тркалезна Дрвена Лента со Рачка, 8. 5" Дијаметар, Меламин, Бела Боја, Пакет од 24. Дрвен и бамбус како послужавник. Дрвен и бамбус како послужавник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди