.

.

New
Клипер за коса Фрипер мажи за стилизирање на мажите за полнење на косата за пополнување на коса, професионален тример за коса за мажи електрична машина за сечење ко

Клипер за коса Фрипер мажи за стилизирање на мажите за полнење на косата за пополнување на коса, професионален

DEN 899.20

Тековен
Во продавницата

Мек зафат на допир за удобност и контрола Компактната големина обезбедува зголемена контрола на удобност и сечење; Лесно го достигнува задниот дел од главата и деколте што ги олеснува личните фризури. Може да ја отсече секоја коса непречено, и прецизно и нема да предизвика алергични на кожата. Ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободете го од работна бучава, за да им помогнете на децата и бебињата да се чувствуваат лесно, не се плашат повеќе од фризурата. Ве молиме слободно контактирајте не ако чувствувате проблем. Тип на артикал : Тримерматеријал на косата : Trimmersize на косата : Clipper Cortadora de Pelo Pelo Plerofional : Professional Clipper Clipper Clipperhair : Maquina de Cortar Cabelo.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди