.

.

New
Filter Filter Pureflow Cabin Air PC99594X и освежувач на воздухот со ванила орхидеи со елиминатор на мирис-Fits 2020 Hyundai Sonata, 2022 Santa Cruz, Tucson, 2021-22 Elantra, Santa Fe, 2022-23 Ioniq 5, 2021-22 Kia k5

Filter Filter Pureflow Cabin Air PC99594X и освежувач на воздухот со ванила орхидеи со елиминатор на мирис-Fits

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Дишете подобар воздух Pureflow од премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е медиум за филтрација на честички што ги доловува сите честички. Електростатски наполнетиот прв слој на Pureeflow привлекува и стапици фини честички, но сепак овозможува висок проток на воздух. Го освежува и го условува вашиот воздух во кабината. Втората и третата фаза на слоеви вклучуваат активиран јаглерод што може да запре опасни гасови како јаглерод моноксид и сулфур диоксид. Третиот слој се нанесува со сода бикарбона за да апсорбира лоши мириси. Лесно за инсталирање - Едноставно прилепете го освежувачот на воздухот Pureeflow директно на филтерот за воздух во кабината и вметнете го филтерот назад во куќиштето. Вашето климатизација или греење рамномерно дистрибуира свеж, миризлив воздух низ целото возило. Компатибилен со Хјундаи Елантра, Санта Фе, Соната, Тусон, Киа К5, Рио, Соренто. Прецизно дизајнирани, за барањата за филтрирање на воздухот во кабината Hyundai. Прецизно дизајнирани, за барањата за филтрирање на воздухот во кабината Hyundai. Ги заменува филтрите за воздух Hyundai 97133-L1000. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Секогаш проверувајте го вклопувањето користејќи го филтерот за возило. Дишете подобар воздух. Pureflow од премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е медиум за филтрација на честички што ги доловува сите честички. Електростатски наполнетиот прв слој на Pureeflow привлекува и стапици фини честички, но сепак овозможува висок проток на воздух. Дишете подобар воздух. Pureflow од премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација. Првата фаза е медиум за филтрација на честички што ги доловува сите честички. Електростатски наполнетиот прв слој на Pureeflow привлекува и стапици фини честички, но сепак овозможува висок проток на воздух. Нашите филтри за Pureflow блокираат 99% од честичките пред да влезат во внатрешноста на возилото преку патот на системот за греење и климатизација. Погледнете што одговара : 2021-22 Hyundai Elantra 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди