.

.

New
Носачи на легура на оска за управување на вретеното управувач на управувачот 2 парчиња за 1/7 UDR неограничен пустински тркач 85086-4 делови за надградба

Носачи на легура на оска за управување на вретеното управувач на управувачот 2 парчиња за 1/7 UDR неограничен пустински

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Компатибилен со : 1/7 UDR Неограничен пустински тркач 85086-4 Замена на делови# 8552;. Лесниот материјал за легура на алуминиум е издржлив и ги подобрува целокупните перформанси на управувачот/управувачот на управувачот/управувачот на управувачот/раката на раката/предниот дел на исправено/управувачот ;. Покрај одличниот изглед, алуминиумската легура нема да флексира онолку колку што е пластика под стрес или за време на високи температури на околината ;. Брза испорака, задоволителна услуга. Компатибилен со : 1/7 UDR Неограничен пустински тркач 85086-4. Замена на делови# 8552;. Лесниот материјал за легура на алуминиум е издржлив и ги подобрува целокупните перформанси на управувачот/управувачот на управувачот/управувачот на управувачот/раката на раката/предниот дел на исправено/управувачот ;. Покрај одличниот изглед, алуминиумската легура нема да флексира онолку колку што е пластика под стрес или за време на високи температури на околината ;. Брза испорака, задоволителна услуга. Карактеристики : Замена на делови# 8552; Тврда анодизирана боја, ЦПУ машинирана PTFE-обложена со зацврстена легура 6061-T6; Лесниот материјал за легура на алуминиум е издржлив и ги подобрува целокупните перформанси на управувачот/управувачот на управувачот/управувачот на управувачот/раката на предниот дел/предниот/предниот вретено; Настрана од големиот изглед, алуминиумската легура нема да флексира онолку колку што е пластика под стрес или за време на високи температури на околината. Компатибилен со : 1/7 UDR Неограничен пустински тркач 85086-4 Материјал : Алуминиумска легура 6061-T6 пакет Вклучи : Управувач блок 2 PCS тава HEX HEX завртки 3x25mm 4 PCS 3x20mm 2 PCS 3x10mm 2 PCS Белешка : Проверете го прирачникот на вашиот специфичен модел за компатибилност, или контактирајте не.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди