.

.

New
Смешен цртан филм гуштер цигара стакло пепелници тркалезни држачи за пушење подлеч за пепел за дома хотелска маса врвна декорација

Смешен цртан филм гуштер цигара стакло пепелници тркалезни држачи за пушење подлеч за пепел за дома хотелска

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Прекрасна стилска и елегантна стаклена пепелник е совршена за дома, дневна соба, спална соба, просторија за состаноци, канцеларија, дом, хотел, ресторан, кафе и автомобил, направете го како стилски подарок за пријатели, родители, семејство, најблиски на фестивали. Поради различни методи на мерење, грешките во рамките на 1 сантиметар се нормални. Ако имате какви било прашања во текот на процесот на набавка на нашата стаклена пепелник, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе го решиме за вас. Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав, издржлив, совршен за дома, канцеларија, бар, употреба на ресторани. Одлично како подарок за Денот на таткото за тато или одличен подарок за празник за пријателство : Може да се мие со вода, се препорачува да се мие со рака и редовно да се чисти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди