.

.

New
Бенд компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm /Galaxy Watch 5 44mm 40mm ленти, без јаз со двојна боја Silicone Sport Band Speentement Strap за Galaxy Watch 5 Pro

Бенд компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm /Galaxy Watch 5 44mm 40mm ленти, без јаз со двојна боја

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

【Компатибилни 2022 нови модели】 Ова без GAPS двојна боја силиконска лента се совршени за новиот 2022 Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm/Samsung Galaxy Watch 5 44mm 40mm/2021 Galaxy Watch 4 Classic 46mm/42mm Galaxy Watch 4 40mm/44mm (Белешка : Не е вклучен часовник). 【Прецизно дизајниран】 Нов раст на зглобовите за пристигнување се вклопува добро како оригиналниот Samsung Galaxy Watch 5 Pro/Galaxy Watch 5/Galaxy Watch 4 Classic Band/Galaxy Watch 4 Band.Adopt Exclusive Arc No Gap помеѓу часовникот и групата, двојниот воздух-дупки Дизајнот го прави повеќе дише и поудобно, што е поуникатно, модерно и стабилно доаѓа во најразлични бои, им дава на модерните жени и мажи популарна комбинација. 【Бесплатна големина за сите】 прилагодлива големина за сите зглобови. Прилагодливиот опсег за часовници за Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm /Galaxy Watch 5 44mm 40mm /Galaxy Watch 4 Fit зглоб за 5,5 "-8.0" (140мм-200мм). Лесно е да се прилагоди должината и вклопувањето за жени и мажи. 【Совршен подарок】 Класичен бенд Galaxy Watch е идеална опција за Samsung Watch 5 Pro додатоци, најдобар подарок за мажи, жени, момчиња и девојчиња во многу прилики како забави, бизнис, состаноци, годишнини, Божиќ, Денот на благодарноста или секојдневно носење кога и да е прават спорт или работат. 【Содржина на пакување】 1x Нема GAP Silicone Watch Band (Белешка : Паметниот часовник не е вклучен). Ве молиме, слободно контактирајте не ако ви треба поддршка. 【Компатибилни 2022 нови модели】 Ова без GAPS двојна боја силиконска лента се совршени за новиот 2022 Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm/Samsung Galaxy Watch 5 44mm 40mm/2021 Galaxy Watch 4 Classic 46mm/42mm Galaxy Watch 4 40mm/44mm. (Белешка : Не е вклучен часовник). 【Прецизно дизајниран】 Нов раст на зглобовите за пристигнување се вклопува добро како оригиналниот Samsung Galaxy Watch 5 Pro/Galaxy Watch 5/Galaxy Watch 4 Classic Band/Galaxy Watch 4 Band.Adopt Exclusive Arc No Gap помеѓу часовникот и групата, двојниот воздух-дупки Дизајнот го прави повеќе дише и поудобно, што е поуникатно, модерно и стабилно доаѓа во најразлични бои, им дава на модерните жени и мажи популарна комбинација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди