.

.

New
Кошули за термичка компресија на Атлио со худи, долги ракави зимски спортови слој на врвот, активна кошула за трчање

Кошули за термичка компресија на Атлио со худи, долги ракави зимски спортови слој на врвот, активна кошула за трчање

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

100% полиестер Повлечете го затворањето. Мешавина од полиестер и спандекс. Одлична еластичност со засилен опсег на движење. Прицврстена худи со маска за лице за оптимизирана изолација на топлина и додадена удобност. Совршена опција за време на различни активности во затворен простор и екскурзија на отворено. Чувство на влага/брзо време суво/двонасочна циркулација на воздухот. UPF 50+ со материјал што не е абразија ткаенина со одлична еластичност и издржливост. Совет за перење : Измијте одделно пред да носите. Насочени за скијање, сноубординг, моторна снег, возење велосипед, трчање, јога, фитнес, пешачење и различни други активности за обука и спорт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди