.

.

New
Исценети машки капачиња за машки шалци ПЦС Добар хауба Турбан памук за глава за глава за шминка Beanie Multifunctional Prints Band Home Home Hair Printed Chemotherapy Women Tourse Shide Caps, Care Night Head Wrapp Skull

Исценети машки капачиња за машки шалци ПЦС Добар хауба Турбан памук за глава за глава за шминка Beanie Multifunctional

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Хауб за коса : Може да се носи секој ден, бања, шминка, готвење и домашни работи Закана за спиење : Погодно е за професионална продавница за коса и домашна употреба. Памучна капа за губење на косата. Капа за еднократно туш : капачето е изработено од памучен материјал, екстремно, дишење, лесна, влага и пријателска и пријателска за кожата. Капакот за спиење на свилена хауба : Направено од памучен материјал, лесен и безбеден за употреба. Шапка : Вклучи : 4 парчиња капачиња за спиење, големина околу : 25 x 20 x 0. Пакетот вклучува карактеристики на капачиња од 8 x -материјал : памук за спиење капаче за спиење. Завискајте ја главата -лесна за употреба, ставете ја главата директно турбан за сушење на косата. - Памучен материјал, за да користите капа на женска хауба. -Изгледот е убав и дарежлив, со широк страничен дизајн, кој е посигурен кога носи обвивка за коса за туширање. -Лестастичен дизајн на опсегот, погоден за дами од сите големини на главата, жени спијат капа за коса. -Којата : како што е прикажано крпа за коса за бања. -ИЗИЗА : Околу 25x20x0.08 инчен капа за спиење. -Посвесни бои, удобен материјал и добро чувство за коса за туширање. Едноставниот дизајн со исклучителни детали го прави вреди да се избере. капа погодна за спиење или употреба на туш.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди