.

.

New
Софа Перница Покритие Свети Патрик Камион Гном Добредојдовте Фрли Перници Зелена Среќа Детелина Тенџере На Злато Перница Среќа Детелина Среќен Ден Перници Свети ?

Софа Перница Покритие Свети Патрик Камион Гном Добредојдовте Фрли Перници Зелена Среќа Детелина Тенџере

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

Материјал : Бел Лен Издржлив фрли перница. Еднострана печатена навлака за перница. Големина : 24х24ин. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см. Користете Сцена : Перниците се широко користени во декорацијата на домот, дневната соба, спалната соба, креветот, софата, каучот, автомобилот, канцеларијата. Таа е погодна како роденден Домаќинство Божиќ Ноќта на Вештерките денот на Вљубените свадба подарок за денот на Благодарноста за тато, мајка, жена, сопруг, пријатели. Перење : Препорачано машинско перење ладно, не избелувајте, не пеглајте. Услуга : ние обезбедуваме кориснички услуги. Ако имате какви било потреби за прилагодување, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, инаку прилагодената содржина ќе биде избришана и испратена во редовен стил. ●Големина : 24х24во●Материјал : Бел Лен.●Функција : Декоративна навлака за пернициНашата навлака за перници е изработена од бел ленен материјал, кој е цврст и цврст. Совршен за стол за кревет или софа. Едноставен стил е погоден за совпаѓање со секој мебел и секој стил на декорација, стилски и класичен. Перницата може да се стави на софата и столот во дневната соба, а меката ткаенина е исто така многу погодна за креветот во спалната соба, детската соба и собата на постарите лица. Перницата за фрлање е одлична како роденден, загревање на куќата, денот на вљубените, свадба, божиќ, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, велигден, подарок за туширање за бебиња. Ние им обезбедуваме на клиентите одлична услуга, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте. Ние исто така обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, ве молиме контактирајте ме откако ќе поставите нарачка за да ги информирате потребите за прилагодување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди