.

.

New
【5-пакет】 USB C кабел, 10ft 3.1A Type C полнач за брзо полнење кабел Трајлив најлон плетенка десен агол USB C за полнење кабел компатибилен со Samsung S22, iPad Pro 12.9 Air Mini MacBook Air, Pixel 7

【5-пакет】 USB C кабел, 10ft 3.1A Type C полнач за брзо полнење кабел Трајлив најлон плетенка десен агол USB C за полнење

DEN 351.84

Тековен
Во продавницата

Design 90 ° Дизајн на десен агол】 USB C кабел со дизајн од 90 ° "L" Тоа е поудобен и поудобно за играње игри, гледајќи видеа кога се пополнувате. Целосно ги решава неволјите на обичните жици кои се лесни за блокирање на рака, Ненамерно прекинато и свиткување на конекторот додека се користи додека се полни.1 A Брзо полнење и брзина на синхронизација】 USB C кабел Брзо полнење поддржува брзо полнење до 9 V/3.1 A, што е 40% побрзо од другите кабли кои обезбедуваат излез од 5 V/2. Брзина на трансфер до 480 Mbps помеѓу два уреди, што значи преземање на 100 песни на секои 5 секунди. [Забелешка : Користење на адаптер од најмалку 5 V/2 A ако се полни за i Pad. 【Супер издржлив】 Засилен кабел за USB C 90 степени со специјален зглоб, докажано во лабораториско опкружување за да издржи 10000+свиоци. 【Универзална компатибилност】 Ова е USB A до C кабелот, а не USB-C до USB-C кабелот, кабелот за брзо полнење C полнач може брзо да се наполни и да се синхронизира добро компатибилен со Galaxy S22/S21 Ultra S10 E S10 E S9 S8 Note Note Note Note 10 9 8, Z/Z2, LG G5/G6/V20/V30 и други уреди. 【Она што го добивате 5-пакет (сино-зелен-виолетова-роза-сл.) Од 10 ft USB C кабел Должината е соодветна за дома/работа или да играме заедно, што повеќе нема потреба да седите веднаш до приклучокот. Ако имате какви било прашања, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. Design 90 ° Дизајн на десен агол】 USB C кабел со дизајн од 90 ° "L". Тоа е поудобен и поудобно за играње игри, гледајќи видеа кога се пополнувате. Целосно ги решава неволјите на обичните жици кои се лесни за блокирање на рака, Ненамерно прекинато и свиткување на конекторот додека се користи додека се полни.1 A Брзо полнење и брзина на синхронизација】 USB C кабел Брзо полнење поддржува брзо полнење до 9 V/3.1 A, што е 40% побрзо од другите кабли кои обезбедуваат излез од 5 V/2. Брзина на трансфер до 480 Mbps помеѓу два уреди, што значи преземање на 100 песни на секои 5 секунди. [Забелешка : Користење на адаптер од најмалку 5 V/2 A ако се полни за i Pad. 【Супер издржлив】 Засилен кабел за USB C 90 степени со специјален зглоб, докажано во лабораториско опкружување за да издржи 10000+свиоци. 【Универзална компатибилност】 Ова е USB A до C кабелот, а не USB-C до USB-C кабелот, кабелот за брзо полнење C полнач може брзо да се наполни и да се синхронизира добро компатибилен со Galaxy S22/S21 Ultra S10 E S10 E S9 S8 Note Note Note Note 10 9 8, Z/Z2, LG G5/G6/V20/V30 и други уреди.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди