.

.

New
Подлога за греење на половината за греење на вратите, електричен прилагодлив појас на половината за миење термичко греење на половината за поддршка на половината ?

Подлога за греење на половината за греење на вратите, електричен прилагодлив појас на половината за

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Олеснување на болката : Подлогата за греење на инфрацрвените елементи за греење на болки во грбот создаваат топлина брзо и рамномерно Инфрацрвените елементи за греење ја промовираат циркулацијата на крвта ефикасно, го намалуваат замор на мускулите и олеснување на болката. Прилагодлива топлина : Подлогата за греење за олеснување на болката во грбот има 3 поставки за прилагодување на греење (високи, средни, ниски) ви овозможуваат да ја прилагодите посакуваната топлина. Удобно вклопување : Конструиран од неопрена, нежно ве обвива во топлина и удобност. Ергономска лента : Силна лента за прицврстувачи на лепило за вклопување, како да се лепите на телото. Погодно : може да се мие со рака или машина. Покажувачки џеб за носење батерија. (Енергетска банка / акумулатор нема да биде вклучена). Подлогата за греење за олеснување на болката во грбот е направена од материјал што е пријателски за кожата и дишениот неопрен материјал. Инфрацрвените елементи за греење ја промовираат циркулацијата на крвта ефикасно, го намалуваат замор на мускулите и олеснување на болката. Погоден за жени, стари лица, канцеларија, работници. Карактеристики : . Олеснување на болката- подлогата за греење на инфрацрвените елементи за греење на болки во грбот создаваат топлина брзо и рамномерно. Инфрацрвените елементи за греење ја промовираат циркулацијата на крвта ефикасно, го намалуваат замор на мускулите и олеснување на болката. Прилагодлива топлина- подлогата за греење за олеснување на болката во грбот има 3 поставки за прилагодување на греење (високи, средни, ниски) ви овозможуваат да ја прилагодите посакуваната топлина. Удобно вклопување од неопрена, нежно ве обвива во топлина и удобност. Ергономска лента- силна лента за прицврстувачи на лепило за вклопување, како да се лепите на телото. Погодно- може да се измие со рака или машина. Покажувачки џеб за носење на батеријата. (Енергетска банка / акумулатор нема да биде вклучена). Белешка : Енергетската банка не е вклучена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди