.

.

New
3/4 ракави врвови за туники за жени со цветно печатење копче V вратот Обични кошули со блуза, плетени предни лабави вклопувани маички пуловер

3/4 ракави врвови за туники за жени со цветно печатење копче V вратот Обични кошули со блуза, плетени предни лабави вклопувани

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

95% полиестер, 5% спандекс Athенски атлетски кошули и маички. Направени во САД или увезени. 【За забрзување】 ✈✈ Забрзување : 3-7 работни дена. Стандардно време на испорака : 7-15 работни дена. Испорака во рок од 1-2 работни дена. 【Белешка за големина】- Големината работи мала. ? Почитуван пријател, предлагаме да купите 1 или 2 големина ќе биде посоодветно. Проверете ја табелата со големина на слика!. Затворање на маици за жени од 2023 година. Миење на рака во ладна вода или миење на машината, не бели. ❤✿material : Летните кошули за жени се изработени од мека ткаенина. Мека лесна, дишење и удобно чувство. ❤✿ Феации : Тркалезен врат/ V врат/ исклучен рамо, краток ракав/ ракав/ долг ракав/ 3-4 ракав, лабава вклопување/ тенок вклопување. Врвови за жени / женски блузи / врвови од туника / кошули со краток ракав / жени летни врвови / врвови за цвеќиња за жени 2023 / женски врвови облечени обични / бохо -врвови за жени / пролетни врвови жени 2023 / симпатични врвови за жени / блузи со краток ракав / блузи на мама / мама кратки Кошули за ракави / бејзбол маички маички / кошули за Денот на мајката / 4 -ти јули маици. ❤✿occasion : Совршено за секоја пригода, како што се обична облека, годишнина, плажа, работа, фестивали, одмор, на отворено, кампување, забава, одмор, спорт, Денот на мајката, 4 јули, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на независноста , совршено за вашата гардероба основен модел кој никогаш нема да излезе од стил, каде и да сакате да го носите. ❤✿match : Летните врвови на графичка маичка за летни блузи за жени се лесно спарување со фармерки, кратки, нозе, ве прават порелаксирани. ❤✿package : 1 x жени врвни. Ако имате проблем, ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме. Someе дочекаме до нашата продавница. ✔✔ Ве молиме, проверете дали вашата адреса е точна пред нарачката, благодарам за соработката. ✔✔ 【Материјал】 : Маица за дишење и лесни жени удобно, опуштено вклопување, меко и модерно. ✔✔ opaction ОКЦИЈА】 : Погодно е за секојдневно дневно/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ отворено/ клуб за носење. Фестивал : Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година, Денот на вineубените, Велигден, Денот на мајката, Ноќта на вештерките, роденденската забава, годишнината, годишнината од свадбата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди