.

.

New
Широка патики на машката Машка Тазон 6

Широка патики на машката Машка Тазон 6

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

100% синтетички Етилен винил ацетат ѓон. Седло на средниот дел. TPU Shank за зголемена стабилност. Една елегантна, рационализирана силуета го издвојува чевлите Пума Тазон 6 од останатите. Оваа стилска патика спортува синтетичка кожа горната со седло на средниот дел од седлото за максимално вклопување и удобност, додека Ева во петицата го апсорбира влијанието. Пума е глобален атлетски бренд кој успешно ги спојува влијанијата од спортот, животниот стил и модата. Уникатната перспектива на индустријата на Пума ги испорачува неочекуваните обувки за спортски преовладувачки стил, облека и додатоци, преку техничка иновација и револуционерен дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди