.

.

New
Јапонски алпи Encoder EC11 EC11-30 BIT 15 ROTINATION CODE ROTINCE со рачката на прекинувачот 20мм

Јапонски алпи Encoder EC11 EC11-30 BIT 15 ROTINATION CODE ROTINCE со рачката на прекинувачот 20мм

DEN 873.60

Тековен
Во продавницата

Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето Гаранција : 60д. Сертификација : CCC. Потекло : Кина на копното. Сертификација : CE. Спецификации на артиклите : Прекинувач Тип : Копче за прекинувач на копчето : 60dcertification : CCCOrigin : Chinacertification на копното : Ceitem Тип : прекинувачи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди