.

.

New
Бронагранд Рамни Алигаторски Клипови, 100 парчиња 3,2 см Самостојни Метални Штипки За Коса Патка Клипови За Коса Празни Слајдови За Коса За Занаети И Други Додатоци З?

Бронагранд Рамни Алигаторски Клипови, 100 парчиња 3,2 см Самостојни Метални Штипки За Коса Патка Клипови За Коса

DEN 1099.20

Тековен
Во продавницата

ПАКУВАЊЕ од 100 : Пакетот вклучува 100 парчиња алигаторски клипови за коса со еден крак во злато, одлични за правење лакови за коса и други додатоци за коса ДИЗАЈНИРАН СО ТЕХНИКА : Назабените заби долж работ ги прават клиповите за коса безбедно да ја држат косата без лизгање. Силните пружини обезбедуваат рамен клип лесен за отворање. ЕДНОСТАВЕН, НО КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД : мазните рамни алигаторски клипови имаат многу едноставен, но класичен изглед, можете да закачите различни цвеќиња како што сакате на празната површина. ДИМЕНЗИИ НА КЛИПОВИ ЗА КОСА : Секој клип за коса има должина од приближно 3,2 см и ширина од 0,6 см, соодветна големина со издржливост, многу практични додатоци за коса. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Одличен За уметност и занаети или може да се користи за стилизирање на косата, исто така погоден за канцелариска употреба, домашна организација, бесење и многу повеќе!. 100 парчиња Алигатор Клип За Коса Рамен Врв Со Заби Еднократни Метални Клипови Додаток За Лак За Уметност Занаети Проекти Спецификација : Материјал : Метална Боја : Златна Должина : прибл. Ширина од 3,2 см : прибл. 0,6 см Количина : 100 парчиња Карактеристики : - овие клипови за коса со сметки за патки може да се применат за многу додатоци ЗА коса ЗА занаетчиство, само покријте ги алигаторските штипки за коса со панделки или лакови за да направите специјални лакови за коса. - Клиповите се изработени од квалитетен метал со мазна површина што не ја закачува вашата коса лесно. - Празен стил, добар САМ додаток ЗА personal кои сакаат самостојни лакови за коса, сам клипови за коса. Пакетот Вклучува : 100 х Алигатор Клипови За Коса Во Злато.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди