.

.

New
Американски налепници на знамиња во САД - 500 по ролна - 1,25 x 2.125 Патриотски етикети од Кенко

Американски налепници на знамиња во САД - 500 по ролна - 1,25 x 2.125 Патриотски етикети од Кенко

DEN 817.60

Тековен
Во продавницата

500 налепници на американски знамиња - направени во САД! Сега е направено од трајно водоотпорно поли со сјајно ламиниране за крајна издржливост!125" големина, перфорирана помеѓу секоја налепница за лесна употреба и примена. Одлично за забави, BBQ, целиот месец јули, производи направени во САД и ја поддржуваат нашата земја. Карактеристики на повеќето ажурирани верзии на знамето со неодамнешни (1959) дополнувања Алјаска и Хаваи. Kenco Label & Tag е производител на 3 генерации на САД. Ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга за клиенти кај производителот директни цени. 500 налепници на американски знамиња - направени во САД! Купете го производителот директно и зачувајте! 1,25 "x 2.125" големина, перфорирана помеѓу секоја налепница за лесна употреба и примена одлично за забави, BBQ, целиот месец јули, производи направени во САД и поддршка на нашата земја се карактеризира со најобразована верзија на знамето со неодамнешни (1959 ) Додатоци Алјаска и Хаваи Кенко Етикета и Таг е производител на 3 генерации на САД. Ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга за клиенти кај производителот директни цени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди