.

.

New
Чистење на филтрирање на странична четка за четка за четка за чистење на тркалачки четка за Xiaomi G1 зачувување и чистење на вакуум за роботи

Чистење на филтрирање на странична четка за четка за четка за чистење на тркалачки четка за Xiaomi G1 зачувување и

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Ефикасна филтрација, длабоко чистење Лесно и ефикасно чисти прашина, бегалска прашина и остатоци. Сосема нови додатоци со висок квалитет, врвен квалитет. Дизајнот на главната четка го постигнува ефектот на длабоко чистење и обновува чиста домашна околина. Погодни за Xiaomi G1 зачудувачки и чистач на вакуум за роботи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди