.

.

New
Бохо Кралот Големина Утешител Постави 7 Парче Кревет Во Торба, Croal Мандала Шарени Утешител  со Листови, Мека Микрофибер Комплетна Постелнина Во собата За Целата Се?

Бохо Кралот Големина Утешител Постави 7 Парче Кревет Во Торба, Croal Мандала Шарени Утешител  со Листови, Мека Микрофибер

DEN 1007.84

Тековен
Во продавницата

[Боемски Дизајн] : комплетниот комплет постелнина : комплетот за утешител и чаршафи доаѓаат во повеќе бои и убава шема од морнарица,корали,розова,аква,сина и виолетоваОсветлете ја вашата соба со боемскиот медалјон дамаска решетка цветен модел.Креветот од 7 парчиња во комплет бохо утешител оди добро со многу други шеми и го решава целиот проблем со еден клик. [ Кралот Утешител Сет] : можете да добиете 7 парче брачен кревет во торба со 1 утешител(102 "x90"), 1 рамен лист(108 "x102"), 1 вграден лист(78"x80"x16"), 2 перница случаи(20"x40"), 2 перница шамс(20"x36"). Ве молиме љубезно ставете го утешителот на бохо кралот на сонце и нежно тапкајте неколку пати за меки поради вакуумската кеса. [Премиум Мека Ткаенина] : 100% премиум микрофибер ткаенина со целото парче полиестерско полнење, мека,мека,лесна и удобна. Обезбедување топла и пријатна средина за спиење и чувства слични на облак за вас. Покријте со брачниот кревет мандала за да уживате во длабок звучен сон цела ноќ. [Исклучителна Изработка] : бохо медалјон лесен утешител кралот големина користи исклучителна изработка. Засилениот процес на шиење го спречува менувањето, згрутчувањето или искинувањето на полнењето на вашиот утешител. Издржлив за долготрајна употреба. Погоден за целата сезона. Овозможува удобен ноќен сон за вашето семејство. [Упатство за нега И Услуга] : комплетниот комплет постелнина од мандала од 7 парчиња може да се мие во машина во ладна вода со нежен циклус, да се исуши на ниско ниво доколку е потребно, не избелувајте. Бојата ќе остане светла и живописна по повторното перење. Ние веруваме во квалитетот на нашиот производ, ве молиме купете со доверба. [Боемски Дизајн] : комплетниот комплет постелнина : комплетот за утешител и чаршафи доаѓаат во повеќе бои и убава шема од морнарица,корали,розова,аква,сина и виолетова.Осветлете ја вашата соба со боемскиот медалјон дамаска решетка цветен модел.Креветот од 7 парчиња во комплет бохо утешител оди добро со многу други шеми и го решава целиот проблем со еден клик. [ Кралот Утешител Сет] : можете да добиете 7 парче брачен кревет во торба со 1 утешител(102 "x90"), 1 рамен лист(108 "x102"), 1 вграден лист(78"x80"x16"), 2 перница случаи(20"x40"), 2 перница шамс(20"x36").

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди