.

.

New
BZBYCZH компатибилен за ADDA AD0612HX-H93 60X60X13MM 12V 0.28A 3PIN W1070 ФАН за ладење на проекторот

BZBYCZH компатибилен за ADDA AD0612HX-H93 60X60X13MM 12V 0.28A 3PIN W1070 ФАН за ладење на проекторот

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

BZBYCZH Компатибилен за ADDA AD0612 HX-H93 60 X60 X13 MM 12 V 028 A 3 PIN W1070 FANILL FALLING. Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладење. Гаранција : Ние ќе обезбедиме 90-дневен гаранција период. Ние ќе го тестираме пред испорака. Добро ќе го спакуваме. Користете многу тврда кутија со многу воздушна пластика во кутијата. За да се осигурате дека ќе го добиете точниот производ, внимателно проверете ја сликата што го прикажува вистинскиот производ пред плаќање за да бидете сигурни дека е ист како и вашиот. BZBYCZH Компатибилен за ADDA AD0612 HX-H93 60 X60 X13 MM 12 V 0.28 A 3 PIN W1070 FANILL FALLING.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди