.

.

New
Accommode Acomedo XB623 торба за појас на Stella Point

Accommode Acomedo XB623 торба за појас на Stella Point

DEN 915.36

Тековен
Во продавницата

Кожа Големина (W x h x d) : 6,3 x 5,9 x 3,3 инчи (16 x 15 x 8,3 cm); Должина на ланецот : приближно. Големина (W x H x D) : 6,3 x 5,9 x 3,3 инчи (16 x 15 x 8,3 cm); Должина на ланецот : приближно 47,2 инчи (. Со уреден стил со двонасочен ланец торба со ткаенина ПУ со декорација на starвезди, одлична ставка со основни бои кои се лесни за координирање со вашите облеки. Златниот ланец се препорачува за убав и зрел стил. Компактната големина е двонасочна спецификација Тоа може да се користи како торба за појас со вртење на ланецот околу половината. 1 џеб однатре и обоен дизајн кој нема да ја изгуби својата форма. Поставата и некои делови може да варираат малку во зависност од времето на производство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди