.

.

New
Само loveубовни подароци налепници пакуваат 50 парчиња, налепници за само -грижа за девојчиња жени тинејџери eikecy vinyl налепници за позитивна потврда за лаптоп за шишињ?

Само loveубовни подароци налепници пакуваат 50 парчиња, налепници за само -грижа за девојчиња жени тинејџери

DEN 71.84

Тековен
Во продавницата

Добивате - има 50 парчиња различни пакувања за налепници за само -loveубов Сите решенија за налепници Y2 K се во опсег од 2-4 инчи со големина. Сите тие се изработени од ПВЦ винил водоотпорни налепници, модели со висока дефиниција и светли бои. Широко користени - користете ги овие слатки налепници или ладни налепници за украсување на вашите предмети. Како што се шишиња со вода, списание за гитара скејтборд тастатура за патувања, куќиште за автомобили браник велосипед моторцикл телефонски куќиште компјутер компјутерски налепници за лаптоп лаптоп. Најдобра награда за подароци - Eikecy има многу налепници во стилови, слатки смешни цртани филмови гроздобер VSCO графити кул естетски налепници. Погоден за сите возрасти, налепници за возрасни деца тинејџери момчиња девојчиња жени семејство. Висок квалитет - Масовниот дел на налепниците има функција на заштита од сонце и водоотпорен, е безбеден и нетоксичен и не е лесен за раскинување. Ако не е потребно, тие се лесно отстранливи/еднократно и не оставаат леплив остаток. Како да користите - земете ги налепниците, исчистете ја површината, налепница, а потоа користете ја вашата имагинација Креирај работи сега!. За производот : Тема : Самостојни налепници Количина : 50 парчиња Материјал : ПВЦ Големина : Околу 2-4 Во Карактеристики : 1, јасна слика и исклучително печатење 2, лесно може да се олупи и да се залепи на друго место 3, заштита од сонце и водоотпорно! Бојата едвај згаснува Q & A : Q1 : Дали налепниците оставаат остаток? А1 : Не. Направено со лепак што не се обележува, нема да остави остаток при пренесување или отстранување и нема да ја оштети површината на налепницата. П2 : Дали налепниците се испорачуваат по случаен избор и дали ќе се повторат? А2 : Бидете во леснотија, нашите налепници не се испорачуваат случајно, сите модели на налепници се различни и нема да се повторуваат. Нашите налепници се добро изработени со одлични материјали, пријатни обрасци и секоја од нив е внимателно избрана.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди