.

.

New
Pioneer Photo 208-џеб светло црвен зашиен албум со фото-фото со Silvertone Metal I.D. Плоча за отпечатоци од 4 на 6-инчи

Pioneer Photo 208-џеб светло црвен зашиен албум со фото-фото со Silvertone Metal I.D. Плоча за отпечатоци од 4

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Зашиена покривка од кожа Силвертон Метал И. Има 208 фотографии до 4 "x6". Позадина на црна мрежа. Безбеден фотографија : Киселина, лигнин и ПВЦ бесплатно. Зашиена покривка од кожа. Силвертон Метал И. Има 208 фотографии до 4 "x6". Позадина на црна мрежа. Безбеден фотографија : Киселина, лигнин и ПВЦ бесплатно. Овој зашиен албум со насловната слика на Leatherette има Silvertone Metal I. Плоча и луксузен заоблен 'рбет. Фотографиите се прикажани две на страница во оптички јасни џебови со позадина на црна мрежа. Албумот мери 9,25 "x7. Фото безбеден : киселина, лигнин и ПВЦ бесплатно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди