.

.

New
Елепур 3 Ниво Јасна Акрилна Витрина Штанд Соберете Кутија За Складирање На Кутија Организатор На Коцка За Заштита Од Прашина Изложба За Акција Поп Фигури Колекцион

Елепур 3 Ниво Јасна Акрилна Витрина Штанд Соберете Кутија За Складирање На Кутија Организатор На Коцка За Заштита

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 1 х Акрилна Витрина. 1 x ПРЕДВОДЕНА светилка монистра. Qlear Explowcase ® акрилна витрина се одликува со 3 Чекори Подигач и странична врата. Скалата може да се расклопи. ●Материјал и Димензија●Изработени Од Врвни Акрилни Перспекс И Дрвени Композити. Севкупно : 15, 7х7, 1х8, 8 инчи (40х18х2, 4 см). ®Лесно Се Склопува.акрилната витрина е лесна за склопување. Нема потреба од лепак. ВКЛУЧЕНИ СЕ ЛЕД светилки. €Дизајн● Чувајте ја колекцијата без прашина, намалете ја сончевата светлина и ултравиолетовото зрачење и одложете го стареењето на пластиката. €Разноврсна Решетка За Организатори Querfect За складирање на какви било акциони играчки, мини поп фигури, винилна фигура, кукли, мал камен камен и многу повеќе. Qlear Explowcase ® акрилна витрина се одликува со 3 Чекори Подигач и странична врата. Скалата може да се расклопи. ●Материјал и Димензија●Изработени Од Врвни Акрилни Перспекс И Дрвени Композити. Севкупно : 15, 7х7, 1х8, 8 инчи (40х18х2, 4 см). ®Лесно Се Склопува.акрилната витрина е лесна за склопување. Нема потреба од лепак. ВКЛУЧЕНИ СЕ ЛЕД светилки. €Дизајн● Чувајте ја колекцијата без прашина, намалете ја сончевата светлина и ултравиолетовото зрачење и одложете го стареењето на пластиката. €Разноврсна Решетка За Организатори Querfect За складирање на какви било акциони играчки, мини поп фигури, винилна фигура, кукли, мал камен камен и многу повеќе. Материјал : Дрвени Композити + Јасен Акрилен Материјал(со заштитна фолија што треба да се отстрани). Акрилна Витрина од 3 Нивоа : 15, 75х7, 09х8, 27".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди