.

.

New
Гвинеја свинче куќа кревет кревет, карирана проверка во пастел печата пештера, верверица чинчила хрчак еж гнездо кафез

Гвинеја свинче куќа кревет кревет, карирана проверка во пастел печата пештера, верверица чинчила хрчак еж гнездо

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен материјал - Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатното руно внатрешно е удобно за допирање; Поддршка на одборот на ПП од обете страни, многу цврста и нема да пропадне на себе, осигурувајќи дека вашето мало милениче има скривање да се опуштите Совршено за мали животни - Нашиот кревет за скривалиште за заморчиња има 10,2 '' должина x 12 'ширина x 8,5' '' Висина, идеална за заморчиња, хрчак, стаорец, ферет, чинчила, еж, џуџе зајак и други мали животни. Симпатична дизајн-уникатен дизајн како шатор, форма на двојно отворање може лесно да се внесе, формата на триаголникот е стабилна и цврста. Надворешното руно е отпечатено со прекрасни обрасци, создавајќи уникатни живеалишта на гнездо за вашиот пријател за домашно милениче и донесување место за припишување во затворено за вашето домашно милениче да игра, да се крие, да спие и да се одмори. Удобно скривалиште - Оваа голема кафеза за заморчиња може да се користи како кревети за спиење, да ги натера да се чувствуваат безбедно и топло во оваа пештера; Дизајнот со двојно отворање ја задржува дишењето на зајачката куќа и ги натера вашите миленици да се чувствуваат пријатно во скривалиштето на хрчакот, идеално за пролет, лето, есен и зима. Машината за перење - овие кревети за миленичиња шатори се лесни за чистење, миење на рацете и машини за миење. Можете да го ставите целиот кревет за заморчиња во машината и ќе ја задржи формата по миењето. Дизајнот со преклопување ја намалува употребата на просторот кога не е во употреба. Гвинеја свинче скривачка куќа куќа кревет топла пријатна пештера голема за џуџе зајак чинчила зајаче верверички еже стаорци, обезбедете ги вашите мали миленичиња удобен дом! Guinea Pig Hingeoutmaterial : Холандски фланелизи : 10.2 '' x 12 '' x 8.5 '' (l x w x h) Модел : Мулти-боја Пакуван Вклучен : 1 x Мал животински дом, уникатен дизајн на шатор, како што може да се дизајнира, форма на форма на шатори, може да се обликува со двојно отворање лесно да се внесе, формата на триаголникот е стабилна и цврста, нема да пропадне.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди