.

.

New
Hjkogh opal 3D кристални нокти уметнички рајнир Сјајни мали неправилни мониста стакло стаклен нокти украс камен во тркала совети за DIY

Hjkogh opal 3D кристални нокти уметнички рајнир Сјајни мали неправилни мониста стакло стаклен нокти украс

DEN 336.00

Тековен
Во продавницата

Погоден за повеќето природни и лажни нокти, можете да направите најразлични смели и стилски дизајни за нокти Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни. Можете да создадете дополнителни ефекти за привлекување на око. Декорациите за нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите и може да се користи за кој било стил на нокти. Тоа е најдобриот подарок за мама, женски пријатели и сопруга. Бисерите за нокти се погодни за свадба, салон за нокти, шопинг, плажа, забава, слободно време, канцеларија и други прилики. 3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете различни кутии за да одговараат на вашата боја на ноктите според вашиот избор, тоа е вашиот најпосакуван подарок за женски пријатели и семејство. Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, телефонски случаи, очила, правење картички, уметност на тело, итн. Уметничкиот шарм на 3Д накит. Различни бои и стилови на накит за уметност од 3Д нокти се слатки и модерни, што ги прави вашите нокти да изгледаат поелегантни и сјајни. Доволно стилови за да ги задоволите дневните потреби за дизајн на ноктите и да ги направите ноктите попривлечни. Погоден за повеќето природни и лажни нокти, можете да направите најразлични смели и стилски дизајни за нокти. Направете ги ноктите да изгледаат поелегантни и сјајни. Можете да создадете дополнителни ефекти за привлекување на око. Декорациите за нокти се изработени од материјали, нема оштетување на ноктите и може да се користи за кој било стил на нокти. Тоа е најдобриот подарок за мама, женски пријатели и сопруга. Бисерите за нокти се погодни за свадба, салон за нокти, шопинг, плажа, забава, слободно време, канцеларија и други прилики. 3Д скапоцени камења и украси се класични дизајни што ги додаваат на вашите нокти, можете да изберете различни кутии за да одговараат на вашата боја на ноктите според вашиот избор, тоа е вашиот најпосакуван подарок за женски пријатели и семејство. Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, телефонски случаи, очила, правење картички, уметност на тело, итн. Уметничкиот шарм на 3Д накит. Различни бои и стилови на накит за уметност од 3Д нокти се слатки и модерни, што ги прави вашите нокти да изгледаат поелегантни и сјајни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди