.

.

New
Држач за винил ролни, организатор за складирање од 20 дупки, акрилен дисплеј, решетки за лесни цврсти ролни за чување на уметнички занаетчиски декор, 2 ролни, црни

Држач за винил ролни, организатор за складирање од 20 дупки, акрилен дисплеј, решетки за лесни цврсти ролни за чување

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Тежина : 400g / 0,9 lb Големина : 12x10 инчи / 32x25 см. Дијаметарот на дупката : 2 инчи. Зачувана количина : 20. Богатство на вашите занаети, уредување на вашиот простор. Дали ви треба елф за да спасите неуреден дом окупиран од еден куп уметност? Пред да ги исфрлите во кутија или да скокате над нив како да играте хопскот, зошто да не го прашате овој држач за винил ролна на Aofllu за помош?. Прегрнете ги сите. Секоја решетка за складирање на винил мери 12х10 инчи со 20 дупки, секоја големина на дупката е 2 инчи за да ги лизне ролните во. Со независни џебови, можете да ги отстраните материјалите за уметност и занаетчиство од еден џеб без да влијаат на содржината на другите. Ефикасна организација. Лесно лоцирајте ја точната боја и видот на винил што ви треба само со мал поглед. Нашиот винил организатор за вашите материјали става сè на повидок и крај да се прегази низ вашата количка за занаетчиско складирање, канти или папки. За долготрајна употреба. Разлибете ги вашите грижи бидејќи оваа решетка за складирање на голем капацитет е направен со густ, ултра здрав акрилик што нема да се надмине. Дури и кога немате никакви винилни ролни зачувани во дупките, оваа решетка за складирање на винил ролни сè уште нема да се одвива воопшто. Една решетка, многу употреби. Овој држач работи како складирање на винил ролни, складирање на дијаманти за сликање и организатор за која било лента, обвивка за подароци или хартија за завиткување во вашата колекција, дури и декор на просторијата за црни и јасни организатори на акрилични и лавици за складирање. Богатство на вашите занаети, уредување на вашиот простор. Дали ви треба елф за да спасите неуреден дом окупиран од еден куп уметност? Пред да ги исфрлите во кутија или да скокате над нив како да играте хопскот, зошто да не го прашате овој држач за винил ролна на Aofllu за помош?. Прегрнете ги сите. Секоја решетка за складирање на винил мери 12х10 инчи со 20 дупки, секоја големина на дупката е 2 инчи за да ги лизне ролните во. Со независни џебови, можете да ги отстраните материјалите за уметност и занаетчиство од еден џеб без да влијаат на содржината на другите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди