.

.

New
Women'sенски тим во САД кошарка празна игра издадена морнарица Jerseyерси 16+2 DP20287 - НБА игра користена

Women'sенски тим во САД кошарка празна игра издадена морнарица Jerseyерси 16+2 DP20287 - НБА игра користена

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Користена игра во НБА. Women'sенски тим во САД кошарка празно игра издадена морнарица Jerseyерси 16+2 DP20287 Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограм нема да биде вклучен меморија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди