.

.

New
Gycdwjh Универзална покривка за стол за електрична масажа, целото тело за миење на телото Shiatsu Масажа за масажа на капакот, плетената ткаенина, одговара на сите столици

Gycdwjh Универзална покривка за стол за електрична масажа, целото тело за миење на телото Shiatsu Масажа за масажа

DEN 1301.92

Тековен
Во продавницата

Забелешка : Пред да поставите нарачка, испратете ги предните и страничните фотографии од столот за масажа (сликите не се дозволени да бидат покриени) и прво потврдете го стилот на столот за масажа Нарачките што не се потврдени со слики нема да бидат испорачани. Различни столици за масажа можат да се совпаднат на различни начини и можете да изберете да ги совпаѓате. Големина : Главно тело, капакот на стапалото 1, капакот на стапалото 2, капакот на стапалото (1+2), главното тело+капакот на стапалото (1+2), главното тело+капакот на стапалото 2, главниот капак на телото+капакот на стапалото 1, надворешниот ракав, Конјонуирано покритие на стапалото, главно тело+конзумирано покритие на стапалото. Ткаенина : Супер мека истегната ткаенина, деликатно шиење за да се обезбеди истегнување без пукање, преклопување, лесен за носење и заштеда на простор кога не е во употреба. (Предупредување : миење пред употреба) за чистење, миење на рака или машина во ладна вода со благ детергент, ѓубре Суво ниско, не бели. Размислен дизајн : Долниот еластичен опсег е прилагодлив, а вградениот дизајн на листови обезбедува 360 ° целокупна заштита за вашиот стол за масажа, троседот, лежерот или друг мебел и е лесен за инсталирање и промена. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги решиме вашите сомнежи. Ве молиме, бидете сигурни да купите. Забелешка : Пред да поставите нарачка, испратете ги предните и страничните фотографии од столот за масажа (сликите не се дозволени да бидат покриени) и прво потврдете го стилот на столот за масажа. Нарачките што не се потврдени со слики нема да бидат испорачани. Различни столици за масажа можат да се совпаднат на различни начини и можете да изберете да ги совпаѓате. Големина : Главно тело, капакот на стапалото 1, капакот на стапалото 2, капакот на стапалото (1+2), главното тело+капакот на стапалото (1+2), главното тело+капакот на стапалото 2, главниот капак на телото+капакот на стапалото 1, надворешниот ракав, Конјонуирано покритие на стапалото, главно тело+конзумирано покритие на стапалото. Ткаенина : Супер мека истегната ткаенина, деликатно шиење за да се обезбеди истегнување без пукање, преклопување, лесен за носење и заштеда на простор кога не е во употреба. (Предупредување : миење пред употреба) за чистење, миење на рака или машина во ладна вода со благ детергент, ѓубре Суво ниско, не бели. Размислен дизајн : Долниот еластичен опсег е прилагодлив, а вградениот дизајн на листови обезбедува 360 ° целокупна заштита за вашиот стол за масажа, троседот, лежерот или друг мебел и е лесен за инсталирање и промена.

Останатите карактеристики

main body/foot cover 1/foot cover 2/Foot cover (1+2)/Main body + foot cover (1+2)/Main body + foot cover 2/Main body + foot cover 1/Outer sleeve/conjoined foot cover/Main body+conjoined foot cover:
Name:
Protective cover for electric massage chair
Material:
Stretch Knit.
made in China :
Number of pieces 1:
Features:
Stretch fabric, easy to shape. Good air permeability and dustproof effect, can be repeatedly machine washed, quick-drying fabric, no shrinkage, not easy to pilling
【Intimate Tips】:
1.(Wash before use) Clean, hand wash or machine wash, cold water warm and detergent, tumble dry low, do not bleach.
2.In order to make it easier for you to purchase the right product, please send a photo of the front and side of the massage chair before purchasing (pictures are not allowed to be blocked), and first confirm the style of the massage chair. Orders without picture confirmation will not be shipped. Different massage chairs can be matched in different ways, and you can choose to match them. (Example:
Some massage chairs only need one foot cover. So please pay attention to the shape of your feet before buying. The shape of the upper foot cover and the lower foot cover are different!).
3.If you have any questions, please feel free to contact us, we will solve the problem within 48 hours and try our best to make you satisfied. :
Обновено

Слични понуди