.

.

New
Cieovo 48 парчиња 4-ти јули се исечени патриотски гноми starsвезди билтен табла исечени испади со точки за лепак за спомен-обележје на 4-ти јули јули за одмор во училница, б?

Cieovo 48 парчиња 4-ти јули се исечени патриотски гноми starsвезди билтен табла исечени испади со точки за лепак

DEN 175.84

Тековен
Во продавницата

Содржина на пакетот : getе добиете 48 парче 4-ти јули за отсекување на хартија и 50 лепила за да ги залепите Доволна количина и исклучителни обрасци за да ги задоволите вашите дневни потреби за Денот на независност различни украси. Премиум материјали : Нашите пресеци на хартија од 4 јули се изработени од висококвалитетни картички, со соодветна дебелина и светли бои, трајни и сигурни, безбедни за употреба, еднократно. Патриотски дизајн на теми : Нашите пресеци на 4-ти јули ги вклучуваат зборовите „4-ти јули“ и други патриотски исечоци, вклучувајќи капи, гноми и дизајн на starsвезди. Класичното интеракција со црвена, бела и сина боја, лесно патриотско расположение за вас. Лесен за употреба : Само залепете ги исечоците на wallидот или билтенот со прикачени точки на лепак. Можете исто така да дадете целосна игра на вашата креативност и да ги ставите на билтени, прозорци, табли, wallsидови и други места што сакате да ги украсите. Широка примена : Овие деликатни патриотски исечоци се идеални за билтени, wallsидови во училницата, украси за забави на Денот на независноста, проекти за празници за DIY, патриотски покани и картички за деца за деца кои ја пренесуваат вашата гордост во вашата земја. Тие можат да ја украсат вашата декорација на забавата на Денот на независноста. Карактеристики : Овие деликатни патриотски исечоци се идеални за билтени, wallsидови во училницата, украси за забави на Денот на независноста, проекти за празници за DIY, патриотски покани и картички за деца за деца кои ја пренесуваат вашата гордост во вашата земја. Тие можат да ги декорираат спецификациите за декорацијата на забавата на вашата независност : Количина : 48 парчиња Материјал : Големина на картонот : Како што е прикажана сликата Боја : Како што е прикажано прикажаниот пакет : 48 x 4-ти јули за отсекување на хартија од 50 x.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди