.

.

New
UXZDX 15l Златна Корпа За Отпадоци За Кујнска Бања Четириножна Пластична Тесна Корпа За Ѓубре Со Висок Стапало Со Капак

UXZDX 15l Златна Корпа За Отпадоци За Кујнска Бања Четириножна Пластична Тесна Корпа За Ѓубре Со Висок

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Изработен од пластика, процес на прскање со злато за капакот и нозете, исклучително луксузен Лесно притиснете на капакот, а капакот може да остане цело време. Тенкиот дизајн е погоден за страната на масичката, јазот и аголот. Хоризонтален дизајн со голем отвор ОД 30 СМ, особено погоден за кујна. Дизајнот со високи стапала ви овозможува да фрлате ѓубре без да се наведнувате. Карактеристики изработени од пластика, процес на прскање со злато за капакот и нозете, исклучително луксузни.Лесно притиснете на капакот, а капакот може да остане цело време.Тенкиот дизајн е погоден за страната на масичката, јазот и аголот.Хоризонтален дизајн со голем отвор ОД 30 СМ, особено погоден за кујна.Дизајнот со високи стапала ви овозможува да фрлате ѓубре без да се наведнувате.Затворениот дизајн со капак ефикасно се заклучува во чудни мириси.Список на пакети : 1 Х Ѓубре Може : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди