.

.

New
Глобална Уметност Лупа, Рачно Читање Лупа, 75мм Лупи Очила ЛЕЌА 10Х

Глобална Уметност Лупа, Рачно Читање Лупа, 75мм Лупи Очила ЛЕЌА 10Х

DEN 822.40

Тековен
Во продавницата

Уметнички декоративни матрици за повеќекратна употреба и перење : Изработени од 125 /190 микрони Миларни листови, ласерско сечење за максимална точност Материјалот е флексибилен, издржлив, отпорен на растворувач, може да се пере. Сите предмети се нови спакувани во посебни кеси за виолончело. Ние обезбедуваме голем избор на различни дизајни : ние сме специјализирани за природни / Ботанички матрици, цвеќиња, патувања инспирирани, мандали, инспиративни цитати, матрици за Сите прилики Како Божиќ, Велигден, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Роденден, Плевене итн. и голем избор на идеи за деца. Различни големини : од а5, А4, А3, А2, А1, а0 стандардни големини За помали проекти до големи ѕидни големини 120 инчи - 3 метри. Ние исто така можеме да печатиме кој било сопствен дизајн во големина за вашите потреби, само кажете ни што ви треба преку е-пошта. Широк спектар на апликации : Овие матрици можат широко да се применат за рачно изработени украси како картички, сликарство со пигменти, колачи, рачно изработени занаети, сликање лице, бележник, печат, уметнички дела со деца, ткаенини, стакло, прозорци, огледала и други мазни површини, големи димензии за ѕидови, рециклирање на мебел како матрица од дрво и слично. Матриците се еднократно, безбедни за употреба и лесни за чистење со топла вода. Политика за враќање : Уживајте во 30-дневното право на враќање за нашите производи. Ние нудиме Повеќекратна Употреба Миларни Матрици за картички, колачи, бележници, печат, сликање лице, уметнички дела со деца, рачно изработени занаети, стакло, прозорци, огледала и други мазни површини како ѕидови, мебел и дрво за возење велосипед итн. Излитена Шик/мандала/Матрици инспирирани од Природата се идеални за секој занает. Можете да користите различни алатки за нанесување на бојата како сунѓери и четки. Матриците се направени од Миларен материјал за повеќекратна употреба 125-190 микрони (дебелината обично се заснова на сложеноста на дизајнот).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди