.

.

New
Колку се тешки гира што ги кревате? Аниме хибики сакура глушец подлога за глувци

Колку се тешки гира што ги кревате? Аниме хибики сакура глушец подлога за глувци

DEN 287.84

Тековен
Во продавницата

Овозможува одлична површина за следење за вашиот дизајн на глувчето и нелизга Го намалува стресот на зглобот што може да доведе до повторливи нарушувања на движењето. Мерења : 10 инчи x 8,5 инчи приближно. Мазна мека површина. Овозможува одлична површина за следење за вашиот дизајн на глувчето и нелизга. Го намалува стресот на зглобот што може да доведе до повторливи нарушувања на движењето. Мерења : 10 инчи x 8,5 инчи приближно. Мазна мека површина. Колку се тешки, гира подлогата на глувчето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди