.

.

New
Masthome Sponge Mop & Broot and Settan Set, ролери со молки со 3 супер апсорбирачки сунѓерски мопици, исправени стојат прашина и метла за канцеларија за домашна кујна

Masthome Sponge Mop & Broot and Settan Set, ролери со молки со 3 супер апсорбирачки сунѓерски мопици, исправени

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Супер апсорбирачки сунѓер МОП : МОП за сунѓер усвојува висококвалитетна глава за сунѓер PVA, кој има силна апсорпција на вода, брзо омекнување и силна способност за деконтаминација Сунѓерот е дизајниран со хоризонтални жлебови за подобро апсорбирање на нечистотија, лен и коса на подот. Доаѓа со 3 глави за сунѓер што може да се употреби кои ви заштедуваат пари и се лесни за замена. Лесно стискање на сунѓерче : Оваа апсорбирачка четка има уред за прицврстување, кој може лесно да ја залепи главата на сунѓер, само повлечете ја пластиката на дното на рачката нагоре и надолу за да ја исцеди водата брзо и лесно, ефикасно спречувајќи ги вашите раце да не се навлажни и загаден. Забелешка : Осигурете се дека сунѓер е влажен пред да го исцеди. Долга рачка од не'рѓосувачки челик : Нашата четка има вкупна должина до 130 см, рачката е изработена од здрав нерѓосувачки челик и трајна пластика, лесен за зафаќање, не е лесен за 'рѓа, погодна за долгорочна употреба. На горниот дел од рачката има висечки јамки за лесно складирање и виси, заштеда на простор. Лесна метла со долга рачка : Направена од материјал од не'рѓосувачки челик, столбовите за рачки се лесни за продолжување, но доволно издржливи за дневен распоред. Должина од 48 инчи е прифатлива за сите возрасти. Намалете го Баккеј за пациенти со болка во зглобовите. 180 ° Глава за ротирачка метла : Главата за ротирачка и не-фиксирана метла е погодна за чистење на сложени сцени, како што се ниско троседот и дното на креветот, тесните аголни празнини и wallидот во близина. Еластичната четка за миленичиња може да фати фини честички од прашина и сите видови остатоци. Супер апсорбирачки сунѓер МОП : МОП за сунѓер усвојува висококвалитетна глава за сунѓер PVA, кој има силна апсорпција на вода, брзо омекнување и силна способност за деконтаминација. Сунѓерот е дизајниран со хоризонтални жлебови за подобро апсорбирање на нечистотија, лен и коса на подот. Доаѓа со 3 глави за сунѓер што може да се употреби кои ви заштедуваат пари и се лесни за замена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди