.

.

New
Божиќни чорапи. Торба за божиќни чорапки и божиќни чорапи за украсување на забави и Божиќни црвени црвени сет хартија што висат украси Божиќ

Божиќни чорапи. Торба за божиќни чорапки и божиќни чорапи за украсување на забави и Божиќни црвени црвени

DEN 1520.00

Тековен
Во продавницата

Материјал Божиќните чорапи се изработени од ткаени ткаенини од руно со, класичен дизајн на биволи карирани, одлична изработка, добро за држење и декорација на подароци Виси јамка Секоја порибување доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека можете да ја обесувате безбедно и лесно. И можете да ги дизајнирате чорапите користејќи маркери, налепници, сликарство или вез за да го направите посебен. Божиќните чорапи имаат голем отвор на врвот за полнење подароци, играчки, налепници, чоколади, трска од бонбони, итн. Тоа оди подобро со здолништа за новогодишни елки и Божиќни чорапи со кадифен манжетни, Божиќни чаршави за бивол и Божиќни пласмани. Цртани ликови Божиќни чорапи, доволно за споделување со семејството и пријателите за вашите различни потреби за украсување. Совршен за украси за одмор и Божиќни подароци. Човечки кеси симпатична Божиќна шума Божиќни романи торбички за висини креативни подароци стари чорапи бонбони украси за украси хартија виси украси Кристијазизирање : видете Слика Боја : Види Материјал на фигурата : Флекс Вклучува : 1xchristmas чорап декорација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди