.

.

New
Езпрогеарна платно памучна торба 20 инчи W x 17 инчи H x 6 инчи Д.

Езпрогеарна платно памучна торба 20 инчи W x 17 инчи H x 6 инчи Д.

DEN 207.20

Тековен
Во продавницата

Tote Tote Tote е направена од 100% памук, издржлива и тешка должност Со големина од 20 "w x 17" h x 6 "d, оваа торба за тота има многу простории за да носи многу ваши предмети за купување. Ременот е двојно зашиен од предната и назад за да се направи дополнителен силен за носење потешки предмети. Повеќенаменска природна платна торба за тотална употреба за удобна употреба за купување, одење на плажа или дневна торба за тота. Едноставен дизајн и еколошки. Магнетна тока за лесно затворање и лесно се отвора да донесеме 100% задоволство на нашиот клиент, затоа секогаш нудиме врвна услуга за клиенти на клиентите. Ако ви се случи да наидете на кој било проблем или дефект со нашиот производ, известете ни и ние дефинитивно ќе се грижиме за вас. Ezprogear тешки памучни платно памучни платно тоте Вграден со 1 надворешен џеб и рачки со капки од 12 ". Изработено со затворање на магнетното тока. Мерки за големина на тота како 20 "ширина x 17" висина x 6 "длабочина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди