.

.

New
Гимп машка маица памучна графичка графичка маица со кратки ракави црна црна

Гимп машка маица памучна графичка графичка маица со кратки ракави црна црна

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

100% памук Повлечете го затворањето. Мека и удобна : Ткаенината е висококвалитетен памук. Направете го тоа повеќе еластично, не е лесен за деформирање и брчки. Супер мека и пријателска за кожата, ќе ве натера да се чувствувате пријатно во текот на целиот ден. Дизајн : уникатен стил привлекувајќи маица за носење на улици со живописни бои. Без воопшто да бледнеат, пукаат, лупеат или да се тресат квалитет. Повод : Обичен, канцеларија, работа, датум, забава, патување, улица, итн. Гледајќи убаво додека ја задржувате леснотијата на движење и додаде удобност. Забелешка : Машината за перење, ладна вода што се пее, сушење на тивок оган. Пред да купите, погледнете во табелата со големина на фотографиите на производот за да изберете графички маици со најдобра големина. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Овие машки маици се изработени од висококвалитетна памучна ткаенина која е дише, мека удобна и отпорна на смалување. Тие се совршени за лето, теретана, забави, секојдневно носење и тренингот. Вентието Ве молиме : Оваа маица има многу големини, клиентите можат да изберат според сопствените потреби на Ypur. Ве молиме kindубезно повикајте се на вашата вистинска висина и табелата со големина пред да нарачате. Модела што може да се занимава со забава/клуб/лето/теретана/музички фестивали/концерти/случајно носење/носење на плажа/рива/браќа. Кул во сончеви денови, оваа машка графичка маица може да ги задоволи вашите потреби. Ние користиме меки и дишечки ткаенини и нашиот дизајн фокусиран на перформансите за да ви донесеме машки маици кои ја погодуваат вистинската рамнотежа помеѓу удобноста, квалитетот и поддршката. Материјал за лесна нега-машина за перење машина. Брзо и лесно се мие, заштедете се од сите проблеми и пари што одат во суво чистење или миење со рака! Едноставно фрлете го во вашата машина за перење неколку минути и чувајте во вашиот плакар до следниот пат кога ќе го носите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди