.

.

New
Luctool 9/16-12 UNC Spiral Flute Tap Capth Gh3 Gh3 Limit 3 Flute HSS неконтирана светла завршена нишка.

Luctool 9/16-12 UNC Spiral Flute Tap Capth Gh3 Gh3 Limit 3 Flute HSS неконтирана светла завршена нишка.

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Luctool обезбедува алатки за навој, вклучувајќи славини, умирања и сродни производи Нашите алатки се применуваат широко на сечење метали, подобрување на домот, поправка на нишки и градежништво…. Зачудувајќи ги нашите вредни луѓе задоволни со алатките кои имаат врвен квалитет и разумна цена. Брза испорака од магацин во САД. Гаранција за задоволство-60 дена пари назад. Вашето задоволство е секогаш наш приоритет. Luctool обезбедува алатки за навој, вклучувајќи славини, умирања и сродни производи. Нашите алатки се применуваат широко на сечење метали, подобрување на домот, поправка на нишки и градежништво…. Зачудувајќи ги нашите вредни луѓе задоволни со алатките кои имаат врвен квалитет и разумна цена. Брза испорака од магацин во САД. Гаранција за задоволство-60 дена пари назад. Вашето задоволство е секогаш наш приоритет. 9/16-12 UNF спирален флејта Допрете го дното GH3 GH3 Ограничување 3 Флејт HSS Необјавен светла завршена нишка · Големина на низата : 9/16 "-12 · Ограничување на конецот : GH3 · Број на флејти : 3 · целосна должина : 3-19/32 · Должина на конецот : 1-21/32 · Заврши/обложување : Светла · Материјал : челик со голема брзина (HSS).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди