.

.

New
Мултифункционална кутија за складирање на чевли со голема големина на Anncus 3PCS со обвивка -

Мултифункционална кутија за складирање на чевли со голема големина на Anncus 3PCS со обвивка -

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Боја : Бела Пакетот вклучува : 3 * Поле за складирање Белешка : Грешка од 1-2 см може да постои поради рачни мерења, ве молиме, разберете. Отстапувањето на боите може да се разликува како резултат на различните поставки на мониторот. - Преносен и практичен. -материјал со врвен ранг. - Лесно за носење. Пакетот вклучува : 3 * Поле за складирање Белешка : Грешка од 1-2 см може да постои поради рачни мерења, ве молиме, разберете. Отстапувањето на боите може да се разликува како резултат на различните поставки на мониторот. - Преносен и практичен. -материјал со врвен ранг. - Лесно за носење. Описи : Тип на ставка : Кутија за складирање : Голем 31*20*13,33*24*13 Color : бела, зелена, сина, розова, едноставна и модерна материјална материја : пластични PPFeatures : -преносен и практичен-врвен материјал-лесен Да се ​​носи-повеќе USEPackage вклучува : 3 * Box Note за складирање : грешка од 1-2cm може да постои поради рачни мерења, ве молиме, разберете. Девијацијата на боите може да се разликува како резултат на различните поставки за монитор. Спецификации на ИТИМ : Потекло : CN (потекло) Потекло : CN (потекло) Материјал : Plastic Feature : Eco-Priendly Type : Кутии за складирање и отпадоци : Нова класична/пост-модертехника : Glossy Shape : Rectangle Use : Shoesspecification : Other Dopuct : Друго.

Останатите карактеристики

Other:
Product:
Other
Обновено

Слични понуди