.

.

New
AEXIT 2PCS 8 Поправка на звучникот Охм 0.25W 29mm DIA Надворешен магнет мини звучник за поправка на звучникот на звучникот рог зелена

AEXIT 2PCS 8 Поправка на звучникот Охм 0.25W 29mm DIA Надворешен магнет мини звучник за поправка на

DEN 108.48

Тековен
Во продавницата

Име на производот : Магнетски звучник рог; моќност : 0 Отпорност : 8 ом; тип : надворешен магнет. Облик : круг; големина (секоја) : 29 x 8m_m / 1. Материјал : Магнет, метал, пластика; тежина : 22g. Содржина на пакет : 2 парчиња x Магнетски звучник рог. Име на производот : Магнетски звучник рог; моќност : 0. Отпорност : 8 ом; тип : надворешен магнет. Облик : круг; големина (секоја) : 29 x 8m_m / 1. Материјал : Магнет, метал, пластика; тежина : 22g. Содржина на пакет : 2 парчиња x Магнетски звучник рог.Овој внатрешен звучник за магнет е дизајниран со метална обвивка, надворешен магнетски тип, лесен за инсталирање.Подобро користена I_N мала преносна опрема, како што се звучници за мини кутии, музички плеер, врата, компјутер, мултимедијални звучници, играчки итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди