.

.

New
TbeOne yerba Mate Gourd Set не'рѓосувачки челик чај чај чаша и бомбила постави термички термички јерба-матечки чаша, црна, црна

TbeOne yerba Mate Gourd Set не'рѓосувачки челик чај чај чаша и бомбила постави термички термички јерба-матечки чаша,

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

[Yerba Mate Gourd Set] Уживајте во оваа чаша „Yerba Mate“ и сет на слама за вашата дневна пијалак и ставете ја традиционалната тиква на полица за приказ Пакетот вклучува : yerba Mate Set формиран од еден двоен wallид од не'рѓосувачки челик yerba Mate Cup со една слама од не'рѓосувачки челик. [Висок квалитет и лесен за употреба] Нашиот сет за чај од не'рѓосувачки челик Yerba Mate е подготвен да го користи веднаш - не е потребно лекување. Оваа чаша „Yerba Mate“ е фантастична за уживање во вкусен и здрав другар на Јерба. [Двоен wallид за да го задржиме Mate Hot] Нашата чаша со двојни wallидови е дизајнирана да го задржи вашиот колега од Јерба топол и подготвен да се ужива во секое време. Двојниот wallид ќе ви овозможи да ја одржите посакуваната температура за вашиот пијалок, без разлика дали тоа е другар или кафе. [Вкусни и здрави] богати со антиоксиданти и хранливи материи, природно може да го зголеми вашето ниво на енергија и да ја подобри вашата концентрација. Исто така, може да ги подобри физичките перформанси и да ве задржи во добра форма. [Одличен подарок] Мате Гурд и Бомбила совршени за нов, модерен yerубовник на Јерба. Прославете го нејзиниот роденден, Денот на мајките или кој било ден во стил. Совршен подарок за секој lубител на чај во вашиот живот. [Yerba Mate Gourd Set] Уживајте во оваа чаша „Yerba Mate“ и сет на слама за вашата дневна пијалак и ставете ја традиционалната тиква на полица за приказ. Пакетот вклучува : yerba Mate Set формиран од еден двоен wallид од не'рѓосувачки челик yerba Mate Cup со една слама од не'рѓосувачки челик. [Висок квалитет и лесен за употреба] Нашиот сет за чај од не'рѓосувачки челик Yerba Mate е подготвен да го користи веднаш - не е потребно лекување. Оваа чаша „Yerba Mate“ е фантастична за уживање во вкусен и здрав другар на Јерба. [Двоен wallид за да го задржиме Mate Hot] Нашата чаша со двојни wallидови е дизајнирана да го задржи вашиот колега од Јерба топол и подготвен да се ужива во секое време. Двојниот wallид ќе ви овозможи да ја одржите посакуваната температура за вашиот пијалок, без разлика дали тоа е другар или кафе. [Вкусни и здрави] богати со антиоксиданти и хранливи материи, природно може да го зголеми вашето ниво на енергија и да ја подобри вашата концентрација. Исто така, може да ги подобри физичките перформанси и да ве задржи во добра форма.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди