.

.

New
NS Novelties Renegade Bull Meidal Butc Plug - црна, 280940

NS Novelties Renegade Bull Meidal Butc Plug - црна, 280940

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Овие приклучоци можат да се манипулираат за да се вклопат и да се прошират на побарувачката Материјал на производот : силикон. Димензии на производот : 4,96 x 4,17 x 1,73 (инчи). Вметнете ги димензиите : 3,9 x 1,81 (инчи). Овие приклучоци можат да се манипулираат за да се вклопат и да се прошират на побарувачката. Материјал на производот : силикон. Димензии на производот : 4,96 x 4,17 x 1,73 (инчи). Вметнете ги димензиите : 3,9 x 1,81 (инчи). Нови и уникатни приклучоци направени од Renegade. Направени од супер мек и жив силикон, овие приклучоци можат да бидат манипулирани за да се вклопат и да се прошират на побарувачката. Ограничено само со вашата фантазија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди