.

.

New
Божиќно светло кучиња украси за новогодишно дрво Среќен Божиќ Дедо Мраз кученце Божиќни украси Божиќни Померански куче снегулка метал украс Божиќ

Божиќно светло кучиња украси за новогодишно дрво Среќен Божиќ Дедо Мраз кученце Божиќни украси Божиќни

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Големина : Големината на овој Божиќен украс е 3инх (8 см) Материјал : Материјалот на овој Божиќен украс на снегулката е изработен од висококвалитетен метал. Печатење со една страна. Додатоците ќе бидат испратени по случаен избор. Декорација : Овие украси можат да се користат како декорација на новогодишна елка. Може да се обеси во огништето, оградата, прозорецот, автомобилот, wallидот, вратата, дневната соба, спалната соба, кујната и така натаму. Исто така е забавна декорација за Божиќ, роденден, свадба, туш за бебиња, забава за домаќинство. Подарок : Нашиот Божиќ украс не е само декорација, туку и совршен подарок што може да им се даде на сите. Тој е многу погоден за мама, тато, баба и дедо, нова двојка, новороденче, нов дом, најдобри пријатели, момче, девојка, чичковци, тетки, наставници. Услуга : Ние поддржуваме бесплатна прилагодување, ве молиме контактирајте ме со нарачката. Во спротивно, стандардниот стил ќе биде испратен. Исто така, ве молиме контактирајте ме со какви било прашања. Големина : Големината на овој Божиќен украс е 3инх (8 см). Материјал : Материјалот на овој Божиќен украс на снегулката е изработен од висококвалитетен метал. Печатење со една страна. Додатоците ќе бидат испратени по случаен избор. Декорација : Овие украси можат да се користат како декорација на новогодишна елка. Може да се обеси во огништето, оградата, прозорецот, автомобилот, wallидот, вратата, дневната соба, спалната соба, кујната и така натаму. Исто така е забавна декорација за Божиќ, роденден, свадба, туш за бебиња, забава за домаќинство. Подарок : Нашиот Божиќ украс не е само декорација, туку и совршен подарок што може да им се даде на сите. Тој е многу погоден за мама, тато, баба и дедо, нова двојка, новороденче, нов дом, најдобри пријатели, момче, девојка, чичковци, тетки, наставници. Услуга : Ние поддржуваме бесплатна прилагодување, ве молиме контактирајте ме со нарачката. Во спротивно, стандардниот стил ќе биде испратен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди