.

.

New
1 пар микрофон за сунѓер за Shure PGA27 PGA 27 SM7B SM27, микрофон микрофонски прирачен микрофон за слушалки за слушалки

1 пар микрофон за сунѓер за Shure PGA27 PGA 27 SM7B SM27, микрофон микрофонски прирачен микрофон за слушалки за

DEN 337.28

Тековен
Во продавницата

Лесно за инсталирање, совршено се вклопува Добар материјал за дишење, добар ефект за глас. Дебела и еднократна топка од пена од пена за повеќето стандардни микрофони за снимање. Заштитете го вашиот микрофон од мешање на ветер и други звуци. Материјал : сунѓер. Лесно за инсталирање, совршено се вклопува. Добар материјал за дишење, добар ефект за глас. Дебела и еднократна топка од пена од пена за повеќето стандардни микрофони за снимање. Заштитете го вашиот микрофон од мешање на ветер и други звуци. Материјал : сунѓер. Карактеристики : Лесен за инсталирање, совршено вклопува. За Shure SM7 B PGA27 SM27 микрофон -пакети вклучуваат : 2 парчиња X микрофон на сунѓер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди