.

.

New
Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија додаток Организатор за монети торбички лун птица

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливчиња Пу кожа пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија

DEN 854.40

Тековен
Во продавницата

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски материјал, исто така може да се користат како козметички кеси или додатоци Висококвалитет : високо-одделение PU кожа, удобна за допир, боја и сјај е исклучителна, ги чува вашите стационари од вода, прашина, гребнатини и испакнатини. Металниот патент е мазен и здрав, што го олеснува затворањето и отворањето и чувањето на предметите во него безбедно. Практично : водоотпорен, издржлив, отпорен на валкан и лесен за чистење. Мини големина уште поголем капацитет. Погодно е да се користат сите возрасти во секојдневната работа и студијата. Преносно : Толку е светло што нема да го додаде вашиот товар (тежина : 73 грама). Едноставен и компактен дизајн направи да може да се држи во рака или лесно да се стави во училишна торба, ранец и краток случај (големина : 7. Стилски дизајн : Уникатен дизајн на форма на форма на трупот е многу уметнички. Комбинацијата на PU кожа и метал патент е шик и стилски, што никогаш не излегува од мода. Моделот е едноставен, но смешен и прекрасен. Текстурата и изгледот се врвни. Ова е разноврсна торбичка што може да се користи како канцелариска торба, козметичка торба и торба за додатоци. Материјалот со висок степен на PU обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и испакнатини. Затворањето со висок квалитет на патент е лесно да се отвори и затвори без никакви проблеми. Тој е компактен и лесен за да можете лесно да го носите на кое било место во рака или торба. Но, има многу простор за вашите пенкала или други предмети. ПУ кожа со уникатна шема и метален патент го прават случајот со молив стилски и резолуција. Willе го сакаш тоа! Зошто да не изберете нас? Организирано : Може да се користи како канцелариски материјал, козметичка торба или торба за додатоци за да ви помогне да ги соберете сите мали нешта и да го направите вашиот живот помалку натрупан. Практично : Кожата ПУ ја штити предметот внатре; Нежниот патент го олеснува пристапот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди