.

.

New
Покрив сад за тенџере со капакот на решетката за решетката од 304 не'рѓосувачки челик 304 со кујна за откуп на вода, мултифункционална решетка

Покрив сад за тенџере со капакот на решетката за решетката од 304 не'рѓосувачки челик 304 со кујна за откуп на вода,

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

★ Вистински материјали, силни и издржливи, телото на рамката е изработено од густ цврст челик ★ Практична позиција на картички, уникатен дизајн на позиција на картички, убава и може да го спречи капакот да се лизга, безбеден и сигурен. ★ Дизајнот на решетката на решетката е подигнат за да се задржи таблата за сечење на капакот на тенџерето и таблетата на одредено растојание, чиста и хигиенска. ★ Разумен дизајн и без истекување. ★ Висока стабилност, држачот за капакот на тенџерето може да го направи капакот на тенџерето уредно, создавајќи повеќе простор во внатрешноста на кабинетот. ★ Вистински материјали, силни и издржливи, телото на рамката е изработено од густ цврст челик. ★ Практична позиција на картички, уникатен дизајн на позиција на картички, убава и може да го спречи капакот да се лизга, безбеден и сигурен. ★ Дизајнот на решетката на решетката е подигнат за да се задржи таблата за сечење на капакот на тенџерето и таблетата на одредено растојание, чиста и хигиенска. ★ Разумен дизајн и без истекување. ★ Висока стабилност, држачот за капакот на тенџерето може да го направи капакот на тенџерето уредно, создавајќи повеќе простор во внатрешноста на кабинетот. Име на производот : Пан -покритие Материјал за Rack Product : Алуминиумска легура +304 не'рѓосувачки Steelsize : 24*15*39см (специфичната големина е прикажана на сликата) Апликација : Голем капак за тенџере, тава, мал сад за тенџере, производи за сечење табла се многу удобни. Веднаш ќе забележите дека држачот на капакот на PAN има здрав дизајн. Изработено е од издржлив метал, има анти-кавга ефект и е лесен за чистење. Едноставно и ефикасно, може да помогне во организирање на кујната. Тоа е многу погодно и може да ви обезбеди поудобна и релаксирачка околина. Со цел да ги исполниме барањата на различни клиенти, имаме различни големини и бои за да изберете, што го прави посоодветен за вас. Производство мода! Многу е лесно да се исчисти и одржува. Ако барате стилски и практичен сад за тенџере, ве молиме веднаш престанете да пребарувате, нема да ве изневери.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди