.

.

New
5/8 - 18 TPI USA Thread HSS лева рака Допрете Абот

5/8 - 18 TPI USA Thread HSS лева рака Допрете Абот

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Сосема нова чешма на конецот на левата рака на HSS Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Сосема нова чешма на конецот на левата рака на HSS. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Сосема нова чешма на конецот на левата рака на HSS.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди