.

.

New
UL изворно датотеки со датотеки за организатор за организатори за документи за папка со букви со мазна лизгачка железница, преносно склопување на полето за пополну?

UL изворно датотеки со датотеки за организатор за организатори за документи за папка со букви со мазна лизгачка

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Поле за датотеки Хартиена кутија. Кутија за складирање на домови. Поместување кутија за тотали. Кутија за складирање на книги. Памук и линиски ткаенини. Оваа датотека со датотеки ќе го разгори вашиот свет уморен од користење на лесни картонски кутии? Оваа иновативна кутија за организатор на датотеки, украсна ткаенина за постелнина, внатре во wallидна табла и извадете го дното направено од трајно дрво. Кажете чао чао на кутии за пополнување хартија! Гламурозна сива боја и живот со висок циклус, ќе се задоволите со нашите кутии за датотеки. Преносна големина како дневен помошник за складирање на пополнување 13.6 "(ч)- Мала кутија за датотеки. Ставете го капакот под полето, чувајте го полето за датотеки десно на вашите прсти на работната маса или полицата. Затворете го капакот на кутијата, нашата привлечна кутија за складирање на датотеки го крие нередот, го држи целиот систем на датотеки и капакот за лифт ја задржува прашината и документот безбеден. Малите работи што прават големи разлики да се склопуваат за да заштедат простор, откако ќе се заврши полето за датотеки. , можете да го срушите рамен скриен во плакарот сè додека не е потребно повторно. Зошто датотеката со метални загради ја надградувале кутијата за складирање на датотеки со мазна лизгачка железница за папки со големина на буква, тие прават лизгачки датотеки напред и назад лесно. Дали сакате да го пробате? . Нема кавга, кутија за чување датотеки за среќа на домашна канцеларија Ние ја сакаме и се гордееме со нашето поле за датотеки и ова го поддржуваме со гаранција за живот. Имајте доверба дека овој производ ќе трае. Ако има некогаш проблеми, само контактирајте со нас и ние ние ќе го направи тоа правилно. Нарачајте сега и бидете сигурни дека овој производ ќе ги исполнува вашите очекувања, загарантирано. Ако не е така, ние ве покривме. Шансите се, никогаш нема да треба да ги достигнете!. Памук и линиски ткаенини. Оваа датотека со датотеки ќе го разгори вашиот свет уморен од користење на лесни картонски кутии? Оваа иновативна кутија за организатор на датотеки, украсна ткаенина за постелнина, внатре во wallидна табла и извадете го дното направено од трајно дрво. Кажете чао чао на кутии за пополнување хартија! Гламурозна сива боја и живот со висок циклус, ќе се задоволите со нашите кутии за датотеки. Преносна големина како дневен помошник за складирање на пополнување 13.6 "(ч)- Мала кутија за датотеки. Ставете го капакот под полето, чувајте го полето за датотеки десно на вашите прсти на работната маса или полицата. Затворете го капакот на кутијата, нашата привлечна кутија за складирање на датотеки го крие нередот, го држи целиот систем на датотеки и капакот за лифт ја задржува прашината и документот безбеден.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди