.

.

New
Сојузнички Месинг НС-2/22ТБ 22 Инчен Двостепен Интегриран Пешкир Бар Стаклена Полица, Четкана Бронза

Сојузнички Месинг НС-2/22ТБ 22 Инчен Двостепен Интегриран Пешкир Бар Стаклена Полица, Четкана Бронза

DEN 1941.76

Тековен
Во продавницата

Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Двојната полица е идеална употреба на просторот. Стаклена димензија 22-во х 5-ин. Паметниот дизајн вклучува интегрирана лента за крпи. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Двојната полица е идеална употреба на просторот. Стаклена димензија 22-во х 5-ин. Паметниот дизајн вклучува интегрирана лента за крпи. Опис На производот Додадете простор и организација во вашата бања со оваа едноставна стаклена полица во современ стил. Одликувајќи се со калено стакло со закосени острици и цврст месинг хардвер оваа полица е изработена за издржливост, цврстина и стил. Интегрираната лента за крпи обезбедува простор за вашите омилени украсни крпи или за вашата секојдневна употреба. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката Месинг Колекција на производи, оваа суптилна стаклена полица е совршено надополнување на вашиот декор за бања. Од Производителот Создадете пријатна бања во стилот на земјата за очи дома за обновување, рестилизирање или преуредување на вашата бања со Сојузнички месинг производи. Кога оваа двојна Стаклена полица со Шипка за Крпи ќе дојде во вашиот дом, точно знаете што сакате. Оваа стаклена полица обезбедува практично складирање за шампон, сапун или козметика што имаш ти. Можете да заштедите пари и енергија со сушење на воздухот на вашите крпи по поставувањето На Овие Стаклени Полици со Шипка за Крпи што се користат за закачување крпи што се користат после туширање за да се обезбеди правилно сушење. Исто така, избегнувајте користената крпа да го натрупува просторот и чувајте го подот во бањата без крпи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди