.

.

New
Мејјуј Изберете 21701 1/16-инчен удар со пин-удар

Мејјуј Изберете 21701 1/16-инчен удар со пин-удар

DEN 865.60

Тековен
Во продавницата

Рачката со две композитни е ергономски дизајнирана Зацврстеното, калено челик, се движи од работ на работ преку рачката за да испорача максимална издржливост и моќност. Зафатениот крај е во директен контакт со вратилото, може да издржи штрајк без да ја оштети алатката. Достапно во мноштво големини и форми за решавање на различни апликации. Завршено во црн оксид за дополнителна заштита од 'рѓа.498” Паркер Шанкс. Направено во САД. Достапно во најразлични големини и должини за да одговараат на вашите потреби. Уникатен асортиман на стилови за да одговара на дадена апликација. Произведени на ASME B107.410 Спецификации. Направено во САД. Достапно во различни стилови на сечилото и должините. Завршено во црн оксид за долготрајна заштита на 'рѓа. Произведени на ASME B107.410 Спецификации. Направено во САД. Супериорна сила и издржливост. Производство на профил на прецизен совет за позитивен и прецизен ангажман на прицврстувачи. Приклучоци направени од легура челик со комерцијален третман на топлина. Долг живот и трајни перформанси. Севкупна должина : 4 ". Големина на точка : 0,063". Третирани во превентивна обвивка од 'рѓа. Направено во САД. 1/16 "Влечен пин удар. 1/16" Клучен пински удар. 1/16 "Влечен пин удар. 1/16" Клучен пински удар. 1/16 "Влечен пин удар. 1/16" Клучен пински удар. 1/16 "Влечен пин удар. 1/16" Клучен пински удар. 1/16 "Влечен пин удар. 1/16" Клучен пински удар. Пинките за пин се користат за да се истераат и да се отстранат веќе олабавените иглички и копчињата по првичното движење со цврст удар. Не за запленети иглички и клучеви (прво олабавете со цврст удар).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди